Tworzenie Stron Internetowych

Tworzenie Stron Internetowych

Od A do Z zajmiemy się tworzeniem Twojej strony internetowej, która będzie Twoim narzędziem a nie tylko wizytówką.

Tworzymy nowoczesne strony internetowe

Pokaż firmę z dobrej strony

Dedykowane strony internetowe są kluczem do sukcesu w dzisiejszym cyfrowym świecie. Niemal każde przedsiębiorstwo, organizacja czy nawet osoba fizyczna przyznaje, że posiadanie funkcjonalnej, atrakcyjnej i łatwej w obsłudze strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia ich celów.

Opinie klientów

Rafał Lewandowski
Rafał Lewandowski
2024-04-03
Pan Bartnikowski doskonale przetworzył moją wizję na piękną stronę internetową. Podsuwał też własne pomysły i proponował korzystne rozwiązania. Jasno tłumaczył wszystkie zawiłe kwestie techniczne, szybko odpowiadał na maile. Proces tworzenia strony przebiegał bardzo sprawnie. Na bieżąco dostawałem podgląd poszczególnych etapów prac. Wszystkie moje uwagi były od razu uwzględniane. Jestem zadowolony z finalnego efektu, strona wygląda profesjonalnie, zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalności. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie.
Tomasz Przybyłowicz
Tomasz Przybyłowicz
2024-01-25
Strona internetowa wykonana profesjonalnie, super kontakt oraz podejście do klienta, polecam
Ewa Petrushak
Ewa Petrushak
2023-12-08
Firma wykonała dla mnie stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa bez zarzutu i podoba mi się graficznie. Współpraca odbyła się sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
2023-11-23
Polecam. Kolejne zlecenie wykonane, współpraca przebiega pomyślnie.
Monika Kania
Monika Kania
2023-11-08
Pan Adrian stworzył dla mnie sklep internetowy w UK. Współpraca przebiegała bardzo dobrze – doradzał i proponował bardziej optymalne rozwiązania. Na moje pytania odpowiadał szybko i zrozumiale. Cały kontakt odbywał się przez messenger/mail, co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jestem bardzo zadowolona z mojego sklepu online i na pewno będę kontynuować współpracę.
Konrad Joz
Konrad Joz
2023-07-01
Bardzo profesjonalne podejście do Klienta i potrzeb indywidualnych. Szybkie tempo pracy. Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam!
Trenerka Ewa
Trenerka Ewa
2023-04-23
Polecam gorąco, bardzo dobry kontakt oraz wykonanie strony internetowej oraz pełen profesjonalizm.
Julia Smarzewska
Julia Smarzewska
2023-02-22
Funkcjonalne i przede wszystkim bardzo nowoczesne strony internetowe 😊😁

Tworzenie stron internetowych

Cechy naszych stron WWW

Twoja strona będzie przygotowana pod urządzenia mobilne. Ponad 60% potencjalnych klientów wchodzi na telefonie, wykorzystaj to!

Ponad 40% wszystkich stron internetowych jest oparta o WordPress. Nie musisz znać się na kodzie aby aktualizować swoją stronę samodzielnie!

W raz z zakończeniem tworzenia Twojej strony, zostajesz jej właścicielem i masz pełne prawa do jej kompletnej modyfikacji. Bez ukrytych kosztów.

Specjalnie dla Twojej strony, posiadamy milionową bazę zdjęć i filmów stock. Z odrobiną magii można stworzyć piękny projekt graficzny Twojej strony internetowej.

Do każdej strony dodajemy gwarancję na okres 12 miesięcy. Jeżeli na stronie dojdzie do nieoczekiwanego zdarzenia, błąd zostanie naprawiony w 24h.

Niestety w dzisiejszych czasach sama strona nawet ta najładniejsza nie wystarczy. Codziennie przybywa setki nowych domen więc aby klient Cię zauważył, Strona zostanie zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google.

Jak powstaje strona internetowa?

01

Strategia

Rozmawiamy, aby ustalić, jakie są Twoje potrzeby. Dobieramy odpowiednie rozwiązania dla Twojej branży.

02

Konkurencja

Definiujemy Twoją konkurencje, odkrywamy, co sprawdza się w Twojej branży i łączymy zalety pierwszych wyników z Google aby dostosować je dla Ciebie.

03

Tworzenie

Zmieniamy Twoje pomysły w rzeczywistość. Skupiamy się na estetyce i doświadczeniu użytkowników.

Treść

Dowiadujemy się wszystkiego o Twojej firmie, piszemy zoptymalizowane teksty dla wyszukiwarki Google.

04

Akceptacja

Otwieramy stronę dla Twojego wglądu, w tym samym czasie sami sprawdzamy czy strona działa zgodnie ze wszystkimi standardami.

06

Publikacja

Gotowe! Twoja strona zostaje zindeksowana i po kilku dniach widoczna w Google. Strona będzie przyciągać dla Ciebie klientów pasywnie.

06

Chcesz uzyskać wycenę?

Potrzebujesz strony internetowej?

Twojej strony nie widać w Google?

Bartcomposer@gmail.com

Dlaczego warto wybrać nas?

Wygoda, czas i wsparcie.

Pozostaw budowę Twojej strony nam, w tym czasie możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

W przeciwieństwie do dużych agencji, podejmując z nami współprace wiesz z kim rozmawiasz i kto będzie tworzył Twoją stronę, w tym przypadku to będę ja Adrian – autor i twórca wszystkich naszych stron, wraz z grafikiem – Julią.

Dlatego masz pewność, że Twoja strona zostanie stworzona przez osoby, które wykonały już setki innych.

Najważniejsze jest dla mnie zrozumienie Twoich potrzeb. Nie sprzedaję szablonów, a każdą stronę Tworzę od zera. Odzwierciedlam pomysły klientów. Tłumacze techniczne aspekty strony i jej funkcje w sposób zrozumiały.

Przez lata, jeszcze przed założeniem działalności interesowałem się programowaniem. Uczyłem się programować strony w środowisku PHP Symfony. Nauczyło mnie to zasady działania wszelkich frameworków, co pozwoliło mi teraz tworzyć autorskie szablony dla klientów takich jak Ty.

Wiele moich klientów z którym miałem przyjemność pracować, twierdzi, że kontakt ze mną był bardzo dobry. Podczas pracy z klientem w USA gdzie rozmowy odbywały się o godzinie 4:00 rano czasu Polskiego czy droga e-mail z każdym innym klientem.

Ostatnie Realizacje

  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie (1 strona w Google)
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Zaawansowany sklep
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie 
  • Logo
5/5

“Odkąd zleciłem modernizację mojej strony dekarskiej, moje biznesowe doświadczenia zdecydowanie się poprawiły. Strona nie tylko prezentuje się teraz znacznie atrakcyjniej, ale również zyskała na treści, co przełożyło się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.”

Sebastian

signature-roofs.com

Znajdziesz nas w swoim mieście.

Codziennie współpracujemy z firmami z całej Polski. Praca na odległość nie była jeszcze tak łatwa!

Dolnośląskie

Łódzkie