Tworzenie Stron Internetowych

Tworzenie Stron Internetowych

Tworzę nowoczesne i funkcjonalne Strony internetowe, których zadaniem jest przyciąganie klientów Do Twojej firmy! Bez ukrytych kosztów i subskrypcji.

Tworzenie stron internetowych bartcomposer

Nowoczesne Strony Internetowe Dla Firm

Nowoczesne strony internetowe są kluczem do sukcesu w dzisiejszym cyfrowym świecie. Niemal każde przedsiębiorstwo, organizacja czy nawet osoba fizyczna przyznaje, że posiadanie funkcjonalnej, atrakcyjnej i łatwej w obsłudze strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia ich celów.

Dlaczego?

Ponieważ twoja strona internetowa to Twoje pierwsze wrażenie dla potencjalnych klientów. A jak wiemy, pierwsze wrażenia są najważniejsze! Ale czym znamionuje się nowoczesna strona internetowa?

Strona internetowa umożliwia klientom dostęp do informacji o Twojej firmie, produktach i usługach o każdej porze dnia i nocy, co zwiększa możliwość nawiązania kontaktu nawet poza godzinami pracy.

Strona to idealne miejsce, aby przedstawić firmę, jej historię, wartości i misję. Potencjalni klienci mogą dowiedzieć się więcej o Tobie, co buduje zaufanie.

Strona internetowa stanowi platformę do promocji swoich produktów i usług poprzez publikowanie treści, zdjęć, filmów czy artykułów na temat branży.

Poprzez formularze kontaktowe, czat online czy dedykowane adresy e-mail, klienci mogą łatwo nawiązać kontakt z Tobą, zadając pytania czy zgłaszając zapytania.

Posiadanie profesjonalnej strony internetowej świadczy o tym, że firma jest nowoczesna i dba o interakcję z klientami w sposób dostosowany do dzisiejszych standardów.

Strona internetowa dla Dekarza z USA

Ile kosztuje strona internetowa?

W dzisiejszych czasach możesz wydać na stronę internetową od 1000 do nawet 50 000 zł. To zależy w głównej mierze od poziomu dostosowania i ilości funkcji, które chcesz na swojej stronie uwzględnić.

Odkryłem jednak, że większość Klientów tak naprawdę chce po prostu świetnie wyglądającej strony internetowej, która odzwierciedla ich działalność generuje wiele potencjalnych klientów poprzez treść i wygląd jaki oferuje. Niepotrzebne są kosztowne i zaawansowane systemy rezerwacji spotkań czy dziesiątki innych systemów.

Każdy projekt różni się od siebie i wymaga indywidualnej wyceny, dlatego zawsze rozmawiam z klientami, w jaki sposób mogę im realnie pomóc.

Co dostaniesz dodatkowo za darmo?

Optymalizacja SEO

Podstawowa optymalizacja SEO dla wszystkich Twoich podstron, znajdź swoją stronę w Google i zaoszczędź 1000+ zł!

Certyfikat SSL

Twoja strona internetowa otrzyma pełne szyfrowanie danych i będzie widniała w Google jako bezpieczna.

Cookies & Polityka prywatności

Dzisiejszym wymogiem jest aby każda strona internetowa posiadała możliwość akceptacji Cookies i politykę prywatności.

Dlaczego warto stworzyć stronę internetową

W dobie technologii, gdy większość osób zasięga wiedzy poprzez smartfony, tablety czy komputery, jesteśmy coraz bardziej otwarci na głosy, które przychodzą do nas z sieci. Jeśli Twoja firma nie ma reprezentacji w internecie, możesz przegapić niesamowite okazje prowadzenia biznesu na większą skalę.

Brak ukrytych opłat

Jako twórca stron internetowych, oferuję przejrzyste i uczciwe podejście do klienta. Nie znajdziecie u mnie ukrytych płatności czy modeli subskrypcji, które zaskoczą Was po zakończeniu projektu.

Pełna własność Twojej strony internetowej

Po wykonaniu strony www, stajesz się jej pełnym właścicielami i masz pełną swobodę edycji zawartości strony. Chcesz zmienić tekst lub zdjęcie? Może dodać nową usługę? Nie ma problemu! Możesz to zrobić samodzielnie, bez dodatkowych kosztów.

Pamiętaj jednak, że jestem zawsze do Twojej dyspozycji, gdybyś potrzebował wsparcia czy pomocy technicznej.

Dlaczego warto wybrać mnie

Twoja strona będzie przygotowana pod urządzenia mobilne. Ponad 60% potencjalnych klientów wchodzi na telefonie, wykorzystaj to!

Ponad 40% wszystkich stron internetowych jest na WordPress. Nie musisz znać się na kodzie aby aktualizować i zmieniać swoją stronę samodzielnie!

W raz z zakończeniem tworzenia Twojej strony, zostajesz jej właścicielem i masz pełne prawa do jej kompletnej modyfikacji. Bez ukrytych kosztów.

Specjalnie dla Twojej strony, posiadam milionową bazę zdjęć i filmów stock. Z odrobiną magii można stworzyć piękny projekt graficzny Twojej strony internetowej.

Do każdej strony dodaję gwarancję na okres 12 miesięcy. Jeżeli na stronie dojdzie do nieoczekiwanego zdarzenia, naprawię błąd w przeciągu 24h.

Chętnie zajmę się administracją Twojej strony, pozycjonowaniem, kampanią reklamową czy samym zainstalowaniem oprogramowania WordPress

Chcesz uzyskać wycenę?

Potrzebujesz strony internetowej?

Twojej strony nie widać w Google?

Bartcomposer@gmail.com

Ostatnie Realizacje

  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie (1 strona w Google)
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Zaawansowany sklep
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie 
  • Logo
5/5

“Odkąd zleciłem modernizację mojej strony dekarskiej, moje biznesowe doświadczenia zdecydowanie się poprawiły. Strona nie tylko prezentuje się teraz znacznie atrakcyjniej, ale również zyskała na treści, co przełożyło się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.”

Sebastian

signature-roofs.com