Wizytówka Google Moja Firma

Wizytówka Google Moja Firma

Przyciągnij nowych klientów do swojej firmy dzięki pozycjonowaniu Twojej firmy w Google Maps. Przegoń konkurencje!

Google Moja Firma

zwiększ widoczność Twojej firmy w Mapach Google

Wizytówka Google Moja Firma to narzędzie, które pozwala firmom na wyświetlanie informacji o swojej działalności w Mapach Google. Dzięki temu narzędziu, Twoja firma może być łatwiej znaleziona przez potencjalnych klientów. Wizytówka Google Moja Firma pozwala na wyświetlanie informacji takich jak adresgodziny otwarciazdjęciaopinie i wiele innych.

Zacznij pokazywać się na mapie

Dobrze więc wiemy czym jest wizytówka google moja firma, w takim razie jakie są korzyści z jej posiadania i dlaczego warto ją również pozycjonować? Założenie jest proste, ktoś kto szuka Twojej usługi ma możliwość znalezienia Twojego profilu ale dlaczego niektóre firmy wyświetlają się wyżej od innych? Oprócz dużej ilości pozytywnych opinii ważne są inne elementy wizytówki, oto przykłady rzeczy które wykonujemy w celu pozycjonowania Twojej wizytówki:

Co zyskasz dzięki prowadzeniu profilu Google Moja Firma?

Jak wiemy przede wszystkim posiadanie aktualnych informacji na profilu to podstawa, prawdopodobnie nie jeden raz szukałeś jakiejś usługi a numer telefonu, godziny pracy czy lokalizacja były nieaktualne.

W ten sposób prawie zawsze firma traci klienta. Właśnie dlatego profil firmowy google jest często dobrym dodatkiem, ponieważ klienci czasami nie mają czasu na sprawdzenie strony internetowej a wizytówka posiada wszystkie najważniejsze informacje w celu szybkiego kontaktu. Dodatkowo posiadanie wizytówki wpłynie na:

 • Większą ilość klientów w fizycznym punkcie firmy
 • profesjonalnego wizerunku firmy
 • zwiększenia widoczności w Google
 • bardzo łatwej aktualizacji informacji i promocji usług

Opinie klientów

Agnieszka Jankowska
Agnieszka Jankowska
2024-06-08
Fast, to the point, flexible... this is what you need for your website!
Rafał Lewandowski
Rafał Lewandowski
2024-04-03
Pan Bartnikowski doskonale przetworzył moją wizję na piękną stronę internetową. Podsuwał też własne pomysły i proponował korzystne rozwiązania. Jasno tłumaczył wszystkie zawiłe kwestie techniczne, szybko odpowiadał na maile. Proces tworzenia strony przebiegał bardzo sprawnie. Na bieżąco dostawałem podgląd poszczególnych etapów prac. Wszystkie moje uwagi były od razu uwzględniane. Jestem zadowolony z finalnego efektu, strona wygląda profesjonalnie, zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalności. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie.
Tomasz Przybyłowicz
Tomasz Przybyłowicz
2024-01-25
Strona internetowa wykonana profesjonalnie, super kontakt oraz podejście do klienta, polecam
Ewa Petrushak
Ewa Petrushak
2023-12-08
Firma wykonała dla mnie stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa bez zarzutu i podoba mi się graficznie. Współpraca odbyła się sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
2023-11-23
Polecam. Kolejne zlecenie wykonane, współpraca przebiega pomyślnie.
Monika Kania
Monika Kania
2023-11-08
Pan Adrian stworzył dla mnie sklep internetowy w UK. Współpraca przebiegała bardzo dobrze – doradzał i proponował bardziej optymalne rozwiązania. Na moje pytania odpowiadał szybko i zrozumiale. Cały kontakt odbywał się przez messenger/mail, co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jestem bardzo zadowolona z mojego sklepu online i na pewno będę kontynuować współpracę.
Konrad Joz
Konrad Joz
2023-07-01
Bardzo profesjonalne podejście do Klienta i potrzeb indywidualnych. Szybkie tempo pracy. Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam!
Trenerka Ewa
Trenerka Ewa
2023-04-23
Polecam gorąco, bardzo dobry kontakt oraz wykonanie strony internetowej oraz pełen profesjonalizm.
Julia Smarzewska
Julia Smarzewska
2023-02-22
Funkcjonalne i przede wszystkim bardzo nowoczesne strony internetowe 😊😁

Ostatnie Realizacje

 • Strona Internetowa
 • Pozycjonowanie (1 strona w Google)
 • Logo
 • Strona Internetowa
 • Zaawansowany sklep
 • Logo
 • Strona Internetowa
 • Pozycjonowanie 
 • Logo
5/5

“Odkąd zleciłem modernizację mojej strony dekarskiej, moje biznesowe doświadczenia zdecydowanie się poprawiły. Strona nie tylko prezentuje się teraz znacznie atrakcyjniej, ale również zyskała na treści, co przełożyło się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.”

Sebastian

signature-roofs.com

DLA NOWEGO KLIENTA

-10%

Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj 10% zniżki na tworzenie strony internetowej jako nowy klient!