Modernizacja Stron Internetowych

Modernizacja Stron Internetowych

Jeśli Twoja strona internetowa ma już wiele lat, odbiega wyglądem i jest nieaktualna. Przeprowadzimy jej kompletną modernizacje aby nie tylko poprawić wygląd ale również zasięgi!

Modernizacja-stron-internetowych-dla-firmy

Kompletna modernizacja stron internetowych

Rozwijaj firmę i jej stronę

Czy Twoja strona internetowa została wykonana jakiś czas temu? W pasku adresu URL widnieje jako niebezpieczna/niezabezpieczona? Może od razu widać, że nie jest aktualna technologicznie, nieprzystosowana do smartfonów bądź jej oferta dawno jest nieaktualna. Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! 

Okej... Mam starą stronę, co muszę wiedzieć?

Niestety nie jest to już 2010 r. kiedy każda firma chciała “jako tako” strony a najlepszym aspektem strony było posiadanie gifa, teraz poza przede wszystkim ładnej strony, musimy pomyśleć o UX (doświadczeniach odwiedzających) już na samym wejściu musimy zaciekawić odwiedzającego a zarazem pozwolić mu łatwo poruszać się po stronie. Prawdopodobnie ma otwarte kilka zakładek i porównuje oferty konkurencji, dokładnie tak jak robisz to teraz Ty.

Dlatego sprawimy, że Twoja strona nie tylko będzie wyglądać profesjonalnie i nowocześnie, ale spełni wszystkie zadania strony, która ma przyciągać klientów i zachęci ich do skontaktowania się z Tobą bądź zakupu twoich usług lub produktów. Czynności które najczęściej wykonujemy podczas modernizacji stron to:

Dlaczego warto zmodernizować stronę internetową?

01

Poprawa wrażeń użytkownika

Aktualizacja strony poprawi wygląd, nawigację i ogólną użyteczność, co wpływa na pozytywne doświadczenia użytkowników

02

Zwiększenie szybkości ładowania

Aktualizacja technologii i optymalizacja kodu skróci czas ładowania strony, dodatkowo kompresja zdjęć do nowego formatu webp może sprawić zmniejszenie wagi każdego zdjęcia nawet do -80%.

03

Urządzenia mobilne

Dzięki modernizacji strony internetowej, obecna będzie responsywna wersja strony na telefony i tablety. Sprawi to łatwość w przeglądaniu i używaniu jej na setkach różnych urządzeń.

Udoskonalenie funkcjonalności

Modernizacja pozwala na dodanie nowych funkcji i usprawnień, co może zwiększyć zaangażowanie użytkowników i ułatwić osiągnięcie celów.

04

Poprawa pozycjonowania w wyszukiwarkach

Aktualizacja strony zgodnie z najnowszymi technikami i standardami SEO pomoże w widoczności w wynikach wyszukiwania co zwiększy ruch na stronie.

06

Analityka

Czy wiedziałeś, że wraz z nową stroną można podczepić analitykę Google? Dzięki temu możesz dokładnie widzieć jakie usługi są popularne i warte rozwijania. Dzięki temu wyprzedzisz konkurencje!

06

Opinie klientów

Agnieszka Jankowska
Agnieszka Jankowska
2024-06-08
Fast, to the point, flexible... this is what you need for your website!
Rafał Lewandowski
Rafał Lewandowski
2024-04-03
Pan Bartnikowski doskonale przetworzył moją wizję na piękną stronę internetową. Podsuwał też własne pomysły i proponował korzystne rozwiązania. Jasno tłumaczył wszystkie zawiłe kwestie techniczne, szybko odpowiadał na maile. Proces tworzenia strony przebiegał bardzo sprawnie. Na bieżąco dostawałem podgląd poszczególnych etapów prac. Wszystkie moje uwagi były od razu uwzględniane. Jestem zadowolony z finalnego efektu, strona wygląda profesjonalnie, zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalności. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie.
Tomasz Przybyłowicz
Tomasz Przybyłowicz
2024-01-25
Strona internetowa wykonana profesjonalnie, super kontakt oraz podejście do klienta, polecam
Ewa Petrushak
Ewa Petrushak
2023-12-08
Firma wykonała dla mnie stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa bez zarzutu i podoba mi się graficznie. Współpraca odbyła się sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
2023-11-23
Polecam. Kolejne zlecenie wykonane, współpraca przebiega pomyślnie.
Monika Kania
Monika Kania
2023-11-08
Pan Adrian stworzył dla mnie sklep internetowy w UK. Współpraca przebiegała bardzo dobrze – doradzał i proponował bardziej optymalne rozwiązania. Na moje pytania odpowiadał szybko i zrozumiale. Cały kontakt odbywał się przez messenger/mail, co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jestem bardzo zadowolona z mojego sklepu online i na pewno będę kontynuować współpracę.
Konrad Joz
Konrad Joz
2023-07-01
Bardzo profesjonalne podejście do Klienta i potrzeb indywidualnych. Szybkie tempo pracy. Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam!
Trenerka Ewa
Trenerka Ewa
2023-04-23
Polecam gorąco, bardzo dobry kontakt oraz wykonanie strony internetowej oraz pełen profesjonalizm.
Julia Smarzewska
Julia Smarzewska
2023-02-22
Funkcjonalne i przede wszystkim bardzo nowoczesne strony internetowe 😊😁

Ostatnie Realizacje

  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie (1 strona w Google)
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Zaawansowany sklep
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie 
  • Logo
5/5

“Odkąd zleciłem modernizację mojej strony dekarskiej, moje biznesowe doświadczenia zdecydowanie się poprawiły. Strona nie tylko prezentuje się teraz znacznie atrakcyjniej, ale również zyskała na treści, co przełożyło się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.”

Sebastian

signature-roofs.com

Znajdziesz nas w swoim mieście.

Codziennie współpracujemy z firmami z całej Polski. Praca na odległość nie była jeszcze tak łatwa!

Opolskie

Małopolskie

Lubelskie

DLA NOWEGO KLIENTA

-10%

Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj 10% zniżki na tworzenie strony internetowej jako nowy klient!