Strony Internetowe Kutno

Strony Internetowe Kutno - kompletna strona z własnym serwerem i domeną

Tworzę nowoczesne i funkcjonalne Strony internetowe dla miasta Kutno, których zadaniem jest przyciąganie klientów Do Twojej firmy! Bez ukrytych kosztów i subskrypcji.

Strony internetowe dla firm Kutno

Pokaż firmę z dobrej strony

Dedykowane strony internetowe są kluczem do sukcesu w dzisiejszym cyfrowym świecie w Kutnie. Niemal każde przedsiębiorstwo, organizacja czy nawet osoba fizyczna przyznaje, że posiadanie funkcjonalnej, atrakcyjnej i łatwej w obsłudze strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia ich celów.

Nowoczesne Strony internetowe Kutno

Pozostaw budowę Twojej strony nam, w tym czasie możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

Zalety posiadania strony internetowej w Kutnie

Ponieważ twoja strona internetowa to Twoje pierwsze wrażenie dla potencjalnych klientów. A jak wiemy, pierwsze wrażenia są najważniejsze! Strona internetowa może pomóc Ci rozwinąć skrzydła nie tylko w Kutnie, ale nawet w całej Polsce.

Strona internetowa umożliwia klientom dostęp do informacji o Twojej firmie, produktach i usługach o każdej porze dnia i nocy, co zwiększa możliwość nawiązania kontaktu nawet poza godzinami pracy.

Strona to idealne miejsce, aby przedstawić firmę, jej historię, wartości i misję. Potencjalni klienci mogą dowiedzieć się więcej o Tobie, co buduje zaufanie.

Dobra strona internetowa i jej optymalizacja w Google, może znacząco przyczynić się do rozwoju Twojej obecności w mieście ale nawet i w całej Polsce!

Poprzez formularze kontaktowe, czat online czy dedykowane adresy e-mail, klienci mogą łatwo nawiązać kontakt z Tobą, zadając pytania czy zgłaszając zapytania.

Posiadanie profesjonalnej strony internetowej świadczy o tym, że firma jest nowoczesna i dba o interakcję z klientami w sposób dostosowany do dzisiejszych standardów. Umieszczając aktualne informacje o firmie sprawisz, że więcej mieszkańców Twojego miasta skorzysta z usług.

Strona internetowa dla Dekarza z USA

Ile kosztuje strona internetowa w Kutnie?

W dzisiejszych czasach możesz wydać na stronę internetową od 1000 do nawet 50 000 zł. To zależy w głównej mierze od poziomu dostosowania i ilości funkcji, które chcesz na swojej stronie uwzględnić.

Odkryłem jednak, że większość Klientów tak naprawdę chce po prostu świetnie wyglądającej strony internetowej, która odzwierciedla ich działalność generuje wiele potencjalnych klientów poprzez treść i wygląd jaki oferuje.

Każdy projekt różni się od siebie i wymaga indywidualnej wyceny, dlatego zawsze rozmawiam z klientami, w jaki sposób mogę im realnie pomóc.

Tworzenie stron internetowych Kutno

Cechy moich stron WWW

Twoja strona będzie przygotowana pod urządzenia mobilne. Ponad 60% potencjalnych klientów wchodzi na telefonie, wykorzystaj to!

Ponad 40% wszystkich stron internetowych jest na WordPress. Nie musisz znać się na kodzie aby aktualizować i zmieniać swoją stronę samodzielnie!

W raz z zakończeniem tworzenia Twojej strony, zostajesz jej właścicielem i masz pełne prawa do jej kompletnej modyfikacji. Bez ukrytych kosztów.

Specjalnie dla Twojej strony, posiadam milionową bazę zdjęć i filmów stock. Z odrobiną magii mojego grafika można stworzyć piękny projekt graficzny Twojej strony internetowej.

Do każdej strony dodaję gwarancję na okres 12 miesięcy. Jeżeli na stronie dojdzie do nieoczekiwanego zdarzenia, naprawię błąd w przeciągu 24h.

Niestety w dzisiejszych czasach sama strona nawet ta najładniejsza nie wystarczy. Codziennie przybywa setki nowych domen więc aby klient z Kutna Cię zauważył, Strona zostanie zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google.

Co Twoja strona dostanie dodatkowo za darmo?

Optymalizacja SEO

Podstawowa optymalizacja SEO dla wszystkich Twoich podstron, znajdź swoją stronę w Kutnie i okolicy, zaoszczędź 1000+ zł!

Certyfikat SSL

Twoja strona internetowa otrzyma pełne szyfrowanie danych i będzie widniała w Google jako bezpieczna.

Cookies & Polityka prywatności

Dzisiejszym wymogiem jest aby każda strona internetowa posiadała możliwość akceptacji Cookies i politykę prywatności.

Strony WWW Kutno - Dlaczego warto wybrać nas?

Wygoda, czas i wsparcie.

W dobie technologii, gdy większość osób zasięga wiedzy poprzez smartfony, tablety czy komputery, jesteśmy coraz bardziej otwarci na głosy, które przychodzą do nas z sieci. Jeśli Twoja firma nie ma reprezentacji w internecie, możesz przegapić niesamowite okazje prowadzenia biznesu lokalnie w Kutnie czy na większą skalę.

W przeciwieństwie do dużych agencji, podejmując z nami współprace wiesz z kim rozmawiasz i kto będzie tworzył Twoją stronę, w tym przypadku to będę ja Adrian – autor i twórca wszystkich naszych stron, wraz z grafikiem – Julią.

Dlatego masz pewność, że Twoja strona zostanie stworzona przez osoby, które wykonały już setki innych.

Najważniejsze jest dla mnie zrozumienie Twoich potrzeb. Nie sprzedaję szablonów, a każdą stronę Tworzę od zera. Odzwierciedlam pomysły klientów. Tłumacze techniczne aspekty strony i jej funkcje w sposób zrozumiały.

Przez lata, jeszcze przed założeniem działalności interesowałem się programowaniem. Uczyłem się programować strony w środowisku PHP Symfony. Nauczyło mnie to zasady działania wszelkich frameworków, co pozwoliło mi teraz tworzyć autorskie szablony dla klientów takich jak Ty.

Wiele moich klientów z którym miałem przyjemność pracować, twierdzi, że kontakt ze mną był bardzo dobry. Podczas pracy z klientem w USA gdzie rozmowy odbywały się o godzinie 4:00 rano czasu Polskiego czy droga e-mail z każdym innym klientem.

Chcesz uzyskać wycenę?

Potrzebujesz strony internetowej?

Twojej strony nie widać w Google?

Bartcomposer@gmail.com

Projektowanie stron internetowych Kutno - Moje ostatnie realizacje

W historii swojej działalności wykonałem już setki stron internetowych dla klientów z Polski – w tym Kutna, USA i Anglii. Zapraszam Cię do odwiedzenia moich realizacji, gdzie zobaczysz strony o tematyce budowlanej, usługowej, nieruchomości, historycznych a nawet psich salonów! Przejdź do pełnej usługi aby dowiedzieć się więcej

  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie (1 strona w Google)
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Zaawansowany sklep
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie 
  • Logo

Tworzenie stron WWW Kutno - Jak to robię?

01

Strategia

Strategia

Definiuje Twoją konkurencję i grupę docelową. Odkrywam, co sprawdza się w Twojej branży internetowej, a następnie odpowiednio projektuje Twoją stronę internetową.

Schemat kolorów, układ, mapa witryny i styl. Ożywiam Twoją markę za pomocą jedynego w swoim rodzaju projektu, stworzonego specjalnie dla Ciebie.

Design

02

Design

03

Tworzenie

Zmieniam Twoje pomysły w rzeczywistość, będziesz mieć podgląd na żywo z przebiegu prac na Twojej stronie. Chcesz coś dodać? Zmienić? Nie ma problemu!

Spokojnie, po wykonaniu strony nigdzie nie uciekam! Będziesz potrzebować w przyszłości administracji, rozwijania strony? Jesteśm z tobą do końca istnienia Twojej strony. 

Design

04

Wsparcie

5/5

“Odkąd zleciłem modernizację mojej strony dekarskiej, moje biznesowe doświadczenia zdecydowanie się poprawiły. Strona nie tylko prezentuje się teraz znacznie atrakcyjniej, ale również zyskała na treści, co przełożyło się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.”

Sebastian

signature-roofs.com

Skontaktuj się już dziś!

733 670 333

bartcomposer@gmail.com

Strony internetowe Kutno - FAQ

Nie jestem agencją. Kontaktując się ze mną masz pewność że rozmawiasz z kimś kto od A do Z stworzy twoją stronę, od lat prowadzę rejestrowaną działalność gospodarczą. Moje usługi to tworzenie stron i sklepów internetowych, modernizacja i pozycjonowanie.

Tak jak wcześniej wspomniałem, na te pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ każda strona internetowa się różni. Nakład pracy w stronie typu portfolio będzie znacznie mniejszy niż przy firmowej stronie zawierającej 15+ podstron wraz z pozycjonowaniem. Prosta strona typu portfolio może kosztować od 800 zł brutto, a rozbudowana strona firmowa od 2000+ zł brutto.

Tak samo jak w przypadku ceny, jest to uwarunkowane nakładem pracy. Proste portfolio jestem w stanie stworzyć do 2 tygodni, rozbudowaną stronę firmową w 4-5 tygodni a sklep w zależności od ilości produktów do 6 tygodni. Niejednokrotnie strony takie jak portfolio lub wizytówka dla firmy została stworzona w zaledwie kilka dni.

Oczywiście! Jeżeli jesteś właścicielem strony, która została stworzona lata temu i chcesz odświeżyć jej wygląd tym samym ulepszyć i poprawić jej pozycje w Google, jestem do Twojej dyspozycji.

Oczywiście, tworzymy strony w pełni responsywne. Nie ma możliwości aby w dzisiejszych czasach strona nie była dostosowana do telefonu, w czasie gdy ponad 40% odwiedzających wchodzi na nią właśnie z urządzeń mobilnych.

Tak, jeżeli Twoim marzeniem było otworzenie sklepu. Małego czy dużego, to jestem w stanie go stworzyć. Nieograniczona przestrzeń to jeden z cech moich sklepów internetowych. Bez względu na to, jak dużo produktów chcesz sprzedawać, stworzony przeze mnie sklep internetowy jest w stanie pomieścić je wszystkie. Bez ograniczeń i bez dodatkowych opłat.

DLA NOWEGO KLIENTA

-10%

Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj 10% zniżki na tworzenie strony internetowej jako nowy klient!