Strony internetowe Solina.

1. Twoja nowa strona WWW

  • Kompleksowe strony internetowe. Od stworzenia pomysłu aż po administracje.

 

  • Stronę otrzymujesz na własność, bez abonamentów.

 

  • Nowoczesny wygląd, funkcjonalność i szybkość strony.

 

  • Szczególne zwrócenie uwagi na dostosowanie do urządzeń mobilnych.

 

  • Możliwość dalszej współpracy, poprzez usługę kompletnej administracji strony.

 

  • Edycja strony, bez znajomości kodu. Strony są tworzone przy pomocy – CMS WordPress
Projektowanie stron - wypozyczalnia samochodów
Projektowanie stron - wypozyczalnia samochodów

Strony internetowe Solina - Pokaż swoją firmę

Strona internetowa dla osoby lub firmy z Soliny to krok w dobrym kierunku. W dzisiejszych czasach strony WWW spełniają nie tylko rolę wizytówki, ale również są miejscem, gdzie potencjalni klienci mogą znaleźć wiele istotnych informacji. Twoja strona to idealne miejsce, aby każdy mógł dowiedzieć się, czym się zajmujesz oraz znaleźć dane kontaktowe.

Niektórzy przedsiębiorcy uważają, że nie potrzebują strony firmowej, ponieważ ich biznes radzi sobie dobrze. Jednakże, to mylne podejście. Zawsze jest pole do poprawy. Strona internetowa stanowi doskonały sposób na budowanie marki w sieci, co pozwala na zwiększenie rozpoznawalności Twojego biznesu. Ponadto, Twoi klienci mogą skorzystać z Twojej strony www w Solinie i całej Polsce, co zdecydowanie ułatwia ich kontakt z Tobą. 

Dzięki stronie internetowej możesz zwiększyć zasięg swojego biznesu nie tylko w Solinie , ale również w całej Polsce. Skontaktuj się ze mną i omówmy możliwość stworzenia Twojej strony. Z pewnością pomoże ona rozwinąć skrzydła Twojemu biznesowi.

Zalety posiadania strony internetowej dla firm - Solina

Profesjonalna strona internetowa może znacząco zwiększyć Twoją rozpoznawalność nie tylko w Solinie , ale również w szerszym obszarze. Zadbaj o swój wizerunek i stań się rozpoznawalnym w swojej branży.

Posiadając sklep internetowy, masz możliwość sprzedawania swoich produktów w całej Polsce. Jednakże, sprzedaż online nie jest wymogiem. Wystarczy, że zareklamujesz swoje produkty na swojej stronie internetowej, co pozwoli na ich zakup w sklepie stacjonarnym. Oferując usługi, możesz pozyskać klientów na długi czas do przodu.

Sam jestem człowiekiem, który nie lubi dzwonić aby dowiedzieć się czegoś o firmie, produkcie lub usługach oferowanych przez daną firmę. Ja jak i wiele innych ludzi woli wejść na stronę i poświęcić więcej czasu niż na rozmowę telefoniczną aby dowiedzieć się więcej, jak i w każdym momencie wrócić do oferty.

Nie zawsze jest czas na odbieranie telefonów, dlatego mając stronę klient może skontaktować się z Tobą poprzez wysłanie wiadomości email niezależnie od tego czy pracujesz czy śpisz.

Zakup profesjonalnej strony internetowej to inwestycja, która przyniesie zyski przez wiele kolejnych lat. Czy powinieneś się obawiać kosztów związanych z prowadzeniem strony www w Solinie? Nie, Systematyczne wydatki obejmują tylko roczną opłatę za hosting i adres www, czyli domenę.

Tworzenie stron internetowych Solina - Jak to robię?

Projektowanie

Moja praca nad stroną internetową zaczyna się od stworzenia projektu. Dążę do stworzenia responsywnej strony, która będzie nie tylko nowoczesna, ale szybka i łatwa w użytkowaniu. Dzięki mojemu doświadczeniu jestem w stanie zagwarantować jakość moich projektów.

Praca

Mój wykonany szkic jest teraz gotowy do realizacji. W mojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie oraz przygotowuje niezbędne materiały, aby wdrożenie strony WWW przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.

Tworzenie treści

Treści wysokiej jakości to podstawa. Tworząc stronę nie zapominam o tworzeniu również tekstu, który przede wszystkim jest wartościowy dla czytającego, jak i dobrego dla usług i botów google, które potrzebują przeanalizować stronę w celu jej wypozycjonowania

Zdjęcia i grafika

Nie zawsze jest możliwe wykonanie profesjonalnych zdjęć przedstawiających Twoją działalność, dlatego moje oferty usług obejmują opcję wyboru zdjęć ze światowych baz stockowych, które będą idealnie pasować do Twojej strony internetowej.

Administracja

Moja dodatkowa oferta obejmuje również kompleksową administrację stron internetowych. Oznacza to, że w ramach moich usług mogę regularnie monitorować stan Twojej strony WWW oraz dokonywać ważnych aktualizacji, aby zapewnić jej bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Wsparcie

Jestem zawsze gotowy, aby wesprzeć Cię w razie potrzeby. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z Twoją stroną internetową, nie zostawię Cię samego. Jestem dostępny dla Ciebie w każdej chwili i podejmę wszelkie niezbędne działania, aby naprawić błędy lub awarie.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Stworzyłem już wiele stron internetowych dla różnorodnych klientów, począwszy od wizytówek dla salonów kosmetycznych dla zwierząt, aż po strony umożliwiające rezerwację domków letniskowych. Oprócz tego, stworzyłem także strony, które nie zostały jeszcze opublikowane i czekają na nowych właścicieli, takie jak strony mobilnych restauracji czy portale ogłoszeniowe.

 

Dla mnie najważniejsze jest tworzenie stron, z których klienci będą dumni i z dumą je pokażą światu, dlatego kluczowym czynnikiem jest rozmowa z klientem. Wspólnie będziemy mogli zdecydować o wyglądzie waszej strony, a ja wyjaśnię, dlaczego warto zwrócić uwagę na takie elementy, jak słowa kluczowe dla waszej strony czy też stworzenie ofert usług dla miast, które otaczają waszą działalność. Dzięki temu, zobaczy was znacznie więcej potencjalnych klientów, niż gdybyście mieli tylko jedną podstronę z ogólną ofertą.

One Page i Landing Page

Strona przewijana, bez podstron (zakładek), podzielona na kilka sekcji

Multi Page

Strona z wieloma podstronami (zakładkami) idealna opcja dla widoczności strony w google

Sklepy internetowe

Przenieś swój sklep do Internetu i zdobywaj klientów z całej Polski

Projektowanie Logo

Na potrzeby strony, social mediów czy waszego biznesu

Grafika i photoshop

Tworzenie grafik dla stron czy waszego biznesu, jak i edycja w pełnym pakiecie Adobe

Serwis i Administracja

Mogę całkowicie zająć się waszą stroną. Od aktualizacji po dodawanie i modyfikowanie treści

Profesjonalne strony internetowe Solina