Mam na imię Adrian i Tworze strony internetowe, grafikę i modele 3D

uczę się programowania w języku PHP na platformię Symfony. Projektuję strony w WordPressie, tworzę Rendery, modele 3D, animacje i reklamy w Blenderze i Unreal Engine 5. Tworze piękne grafiki, loga i inne projekty graficzne.

Potrafię : zarządzać bazami danych MySQL, używać środowiska GIT, budować proste strony w środowisku Symfony + Docker, budować każdy typ strony na systemie WordPress używając przy tym oryginalnych rozwiązań i ingerować w kod. Również zajmuję się pozycjonowaniem stron SEO

Od zawsze interesowałem się najnowocześniejszą technologią i rozwiązaniami. Jestem entuzjastą technologii i lubię szukać nowych sposobów na wykorzystanie jej w codziennym życiu. Chętnie śledzę nowinki technologiczne i ciągle szukam nowych możliwości i narzędzi, które mogą pomóc w rozwoju i ulepszeniu moich projektów. Jestem świadomy tego, że technologia ma duży wpływ na nasze życie i chcę maksymalnie wykorzystać jej możliwości. Interesuje mnie również “wnętrze” technologii. Integracja w kod aplikacji open-source, wordpressa czy AI, cokolwiek robię chce zawsze zrozumieć dlaczego i jak dana technologia działa, to że ktoś potrafi coś zrobić to jedno ale jak rozumie który skrypt za to odpowiada i co robi to drugie.

Skoro już tu zaglądasz, mam dla Ciebie kilka słodkich kotków

Dzięki temu mogę tworzyć

Do tworzenia grafiki i modeli 3D

RTX 3090

Dzięki karcie graficznej RTX 3090 24GB i procesorze AMD Ryzen 7 5800 komputer jest w stanie wyrenderować grafikę jak tą obok w rozdzielczosci 4k (4096×3112) w przeciągu dziewięciu sekund

Do pracy nad  stronami

MSI Optix

Dwa zakrzywione 30 calowe ekrany od MSI pozwalają mi na pracę nad wszystkimi trybami responsywności na raz. Dzięki ich możliwości  zapisywania presetów trybu responsywnego, mogę jednym kliknięciem przenosić się miedzy widokami szerokiego ekranu komputerowego, najpopularniejszego ekranu 1920×1080, ekranu laptopa, tabletu i smartfonów.

Webmaster, Grafika i Modele 3D

Moje umiejętności

Projektowanie stron WWW

Zajmuję się tworzeniem estetycznych i funkcjonalnych stron internetowych. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu, potrafię dopasować stronę do potrzeb i oczekiwań klienta. Moje projekty cechują się zaawansowaną funkcjonalnością, przejrzystością i atrakcyjnym wyglądem. Zawsze staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami w projektowaniu stron internetowych, aby moje projekty były nie tylko estetyczne, ale także w pełni responsywne i wykorzystujące najnowszą technologie.

Wtyczki i motywy

Uczę się budowy motywów i wtyczek do WordPressa, ulepszam je i łączę ze sobą funkcjami, w ten sposób jestem w stanie stworzyć szybkie a zarazem nowoczesne strony internetowe. Posiadam bogatą bazę zakupionych wtyczek i motywów, a wynikiem tego, że lubię się bawić kodem jest tworzenie motywów takich jak ten.

Grafika i loga

Tworzę grafikę o ka