Modernizacja stron internetowych Sanok

Modernizacja stron internetowych Sanok

Jeśli posiadasz stronę internetową w Sanoku i ma ona już wiele lat, odbiega wyglądem i jest nieaktualna. Przeprowadzimy jej kompletną modernizacje aby nie tylko poprawić wygląd ale również zasięgi!

Modernizacja-stron-internetowych-dla-firmy

Aktualizacja strony internetowej Sanok

Pokaż firmę z dobrej strony

Czy Twoja strona internetowa w Sanoku została wykonana jakiś czas temu? W pasku adresu URL widnieje jako niebezpieczna/niezabezpieczona? Może od razu widać, że nie jest aktualna technologicznie, nieprzystosowana do smartfonów bądź jej oferta dawno jest nieaktualna. Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! 

Opinie klientów

Agnieszka Jankowska
Agnieszka Jankowska
2024-06-08
Fast, to the point, flexible... this is what you need for your website!
Rafał Lewandowski
Rafał Lewandowski
2024-04-03
Pan Bartnikowski doskonale przetworzył moją wizję na piękną stronę internetową. Podsuwał też własne pomysły i proponował korzystne rozwiązania. Jasno tłumaczył wszystkie zawiłe kwestie techniczne, szybko odpowiadał na maile. Proces tworzenia strony przebiegał bardzo sprawnie. Na bieżąco dostawałem podgląd poszczególnych etapów prac. Wszystkie moje uwagi były od razu uwzględniane. Jestem zadowolony z finalnego efektu, strona wygląda profesjonalnie, zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalności. Współpracę oceniam bardzo pozytywnie.
Tomasz Przybyłowicz
Tomasz Przybyłowicz
2024-01-25
Strona internetowa wykonana profesjonalnie, super kontakt oraz podejście do klienta, polecam
Ewa Petrushak
Ewa Petrushak
2023-12-08
Firma wykonała dla mnie stronę internetową, z której jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa bez zarzutu i podoba mi się graficznie. Współpraca odbyła się sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam!
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
Michał Hojnowski - HOH Group [Technika]
2023-11-23
Polecam. Kolejne zlecenie wykonane, współpraca przebiega pomyślnie.
Monika Kania
Monika Kania
2023-11-08
Pan Adrian stworzył dla mnie sklep internetowy w UK. Współpraca przebiegała bardzo dobrze – doradzał i proponował bardziej optymalne rozwiązania. Na moje pytania odpowiadał szybko i zrozumiale. Cały kontakt odbywał się przez messenger/mail, co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jestem bardzo zadowolona z mojego sklepu online i na pewno będę kontynuować współpracę.
Konrad Joz
Konrad Joz
2023-07-01
Bardzo profesjonalne podejście do Klienta i potrzeb indywidualnych. Szybkie tempo pracy. Bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam!
Trenerka Ewa
Trenerka Ewa
2023-04-23
Polecam gorąco, bardzo dobry kontakt oraz wykonanie strony internetowej oraz pełen profesjonalizm.
Julia Smarzewska
Julia Smarzewska
2023-02-22
Funkcjonalne i przede wszystkim bardzo nowoczesne strony internetowe 😊😁

Odświeżenie strony internetowej Sanok

Sprawimy, że Twoja strona nie tylko będzie wyglądać profesjonalnie i nowocześnie, ale spełni wszystkie zadania strony, która ma przyciągać klientów i zachęci ich do skontaktowania się z Tobą bądź zakupu twoich usług lub produktów w Sanoku.

Czy wiedziałeś, że 60% nowych odwiedzających wchodzących na nieaktualną i starą stronę wychodzi z niej w przeciągu 10 sekund, tylko dlatego że wygląda nieaktualnie i z myślą że zawarte w niej informacje również będą nieaktualne?

Modernizacja stron internetowych Sanok

Cechy moich stron WWW

Twoja strona będzie przygotowana pod urządzenia mobilne. Ponad 60% potencjalnych klientów wchodzi na telefonie, wykorzystaj to!

Ponad 40% wszystkich stron internetowych jest na WordPress. Nie musisz znać się na kodzie aby aktualizować i zmieniać swoją stronę samodzielnie!

W raz z zakończeniem tworzenia Twojej strony, zostajesz jej właścicielem i masz pełne prawa do jej kompletnej modyfikacji. Bez ukrytych kosztów.

Specjalnie dla Twojej strony, posiadam milionową bazę zdjęć i filmów stock. Z odrobiną magii mojego grafika można stworzyć piękny projekt graficzny Twojej strony internetowej.

Do każdej strony dodaję gwarancję na okres 12 miesięcy. Jeżeli na stronie dojdzie do nieoczekiwanego zdarzenia, naprawię błąd w przeciągu 24h.

Niestety w dzisiejszych czasach sama strona nawet ta najładniejsza nie wystarczy. Codziennie przybywa setki nowych domen więc aby klient z Sanoka Cię zauważył, Strona zostanie zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google.

Przebudowa strony internetowej Sanok - Co dodatkowo dostaniesz za darmo?

Optymalizacja SEO

Podstawowa optymalizacja SEO dla wszystkich Twoich podstron, znajdź swoją stronę w Sanoku i okolicy, zaoszczędź 1000+ zł!

Certyfikat SSL

Twoja strona internetowa otrzyma pełne szyfrowanie danych i będzie widniała w Google jako bezpieczna.

Cookies & Polityka prywatności

Dzisiejszym wymogiem jest aby każda strona internetowa posiadała możliwość akceptacji Cookies i politykę prywatności.

Optymalizacja strony internetowej Sanok - Dlaczego warto wybrać nas?

Wygoda, czas i wsparcie.

W dobie technologii, gdy większość osób zasięga wiedzy poprzez smartfony, tablety czy komputery, jesteśmy coraz bardziej otwarci na głosy, które przychodzą do nas z sieci. Jeśli Twoja firma nie ma reprezentacji w internecie, możesz przegapić niesamowite okazje prowadzenia biznesu lokalnie w Sanoku czy na większą skalę.

W przeciwieństwie do dużych agencji, podejmując z nami współprace wiesz z kim rozmawiasz i kto będzie tworzył Twoją stronę, w tym przypadku to będę ja Adrian – autor i twórca wszystkich naszych stron, wraz z grafikiem – Julią.

Dlatego masz pewność, że Twoja strona zostanie stworzona przez osoby, które wykonały już setki innych.

Najważniejsze jest dla mnie zrozumienie Twoich potrzeb. Nie sprzedaję szablonów, a każdą stronę Tworzę od zera. Odzwierciedlam pomysły klientów. Tłumacze techniczne aspekty strony i jej funkcje w sposób zrozumiały.

Przez lata, jeszcze przed założeniem działalności interesowałem się programowaniem. Uczyłem się programować strony w środowisku PHP Symfony. Nauczyło mnie to zasady działania wszelkich frameworków, co pozwoliło mi teraz tworzyć autorskie szablony dla klientów takich jak Ty.

Wiele moich klientów z którym miałem przyjemność pracować, twierdzi, że kontakt ze mną był bardzo dobry. Podczas pracy z klientem w USA gdzie rozmowy odbywały się o godzinie 4:00 rano czasu Polskiego czy droga e-mail z każdym innym klientem.

Chcesz uzyskać wycenę?

Potrzebujesz strony internetowej?

Twojej strony nie widać w Google?

Bartcomposer@gmail.com

Przebudowa strony internetowej Sanok - Moje ostatnie realizacje

W historii swojej działalności wykonałem już setki stron internetowych dla klientów z Polski – w tym Sanoka, USA i Anglii. Zapraszam Cię do odwiedzenia moich realizacji, gdzie zobaczysz strony o tematyce budowlanej, usługowej, nieruchomości, historycznych a nawet psich salonów! Przejdź do pełnej usługi aby dowiedzieć się więcej

  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie (1 strona w Google)
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Zaawansowany sklep
  • Logo
  • Strona Internetowa
  • Pozycjonowanie 
  • Logo

Dlaczego warto zmodernizować stronę internetową?

01

Poprawa wrażeń użytkownika

Aktualizacja strony poprawi wygląd, nawigację i ogólną użyteczność, co wpływa na pozytywne doświadczenia użytkowników

02

Zwiększenie szybkości ładowania

Aktualizacja technologii i optymalizacja kodu skróci czas ładowania strony, dodatkowo kompresja zdjęć do nowego formatu webp może sprawić zmniejszenie wagi każdego zdjęcia nawet do -80%.

03

Urządzenia mobilne

Dzięki modernizacji strony internetowej, obecna będzie responsywna wersja strony na telefony i tablety. Sprawi to łatwość w przeglądaniu i używaniu jej na setkach różnych urządzeń.

Udoskonalenie funkcjonalności

Modernizacja pozwala na dodanie nowych funkcji i usprawnień, co może zwiększyć zaangażowanie użytkowników i ułatwić osiągnięcie celów.

04

Poprawa pozycjonowania w wyszukiwarkach

Aktualizacja strony zgodnie z najnowszymi technikami i standardami SEO pomoże w widoczności w wynikach wyszukiwania co zwiększy ruch na stronie.

06

Analityka

Czy wiedziałeś, że wraz z nową stroną można podczepić analitykę Google? Dzięki temu możesz dokładnie widzieć jakie usługi są popularne i warte rozwijania w Sanoku. Dzięki temu wyprzedzisz konkurencje!

06

5/5

“Odkąd zleciłem modernizację mojej strony dekarskiej, moje biznesowe doświadczenia zdecydowanie się poprawiły. Strona nie tylko prezentuje się teraz znacznie atrakcyjniej, ale również zyskała na treści, co przełożyło się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.”

Sebastian

signature-roofs.com

Skontaktuj się już dziś!

733 670 333

bartcomposer@gmail.com

Modernizacja stron internetowych Sanok - FAQ

Nie jestem agencją. Kontaktując się ze mną masz pewność że rozmawiasz z kimś kto od A do Z stworzy twoją stronę, od lat prowadzę rejestrowaną działalność gospodarczą. Moje usługi to tworzenie stron i sklepów internetowych, modernizacja i pozycjonowanie.

Tak, modernizacja strony internetowej może przynieść wiele korzyści, w tym poprawę wydajności, zwiększenie konwersji, lepsze dopasowanie do potrzeb użytkowników i poprawę wizerunku marki.

Modernizacja strony internetowej może poprawić jej wygląd i funkcjonalność, zwiększyć szybkość ładowania, usprawnić nawigację, zoptymalizować dla urządzeń mobilnych oraz zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność.

Czas modernizacji strony internetowej zależy od jej obecnego stanu, zakresu prac oraz dostępnych zasobów. Proces może trwać od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od skomplikowania projektu.

Tak, poprawa struktury i optymalizacja strony internetowej pod kątem SEO może pozytywnie wpłynąć na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Jednakże, zmiany te mogą również spowodować krótkoterminowy spadek pozycji, który później powinien się poprawić.