Jak udostępnić konto Google Ads

Jak udostępnić konto Google Ads

Jedna z usług które oferuję to kampania reklamowa Google Ads dla Twojej firmy. Tutaj dowiesz się jak zarejestrować się i nadać dostęp menadżerski dla kogoś, kto będzie zajmować się Twoją kampanią reklamową.

Zaloguj się za pomocą konta Google

Wejdź na oficjalną stronę Google Ads ads.google.com następnie zaloguj się swoim kontem Google klikając “Rozpocznij teraz”

Po zalogowaniu się pierwszy raz, zobaczymy ekran uzupełnienia danych o firmie. Nic nie uzupełniamy i klikamy w “Przełącz na tryb eksperta”.

Logowanie się do google ads

Nie interesują nas żadne opcje, klikamy “utwórz konto bez kampanii”

Utwórz konto Kampanii Google Ads

W następnym okienku klikamy “Dalej”

Dodaj menadżera kampanii Google Ads

Jesteśmy teraz w ekranie głównym aplikacji. Pomijamy wszystkie podpowiedzi/przewodniki które wyskoczą i od razu klikamy po lewej stronie ekranu w “Administrator” następnie pod spodem “Dostęp i bezpieczeństwo” Gdy otworzy się okienko, klikamy niebieski plusik aby dodać menadżera

Dodanie menadżera Google Ads

Zostaje nam zaproszenie przyszłego menadżera do prowadzenia Twojej kampanii. W polu wpisujemy email dla moich klientów jest to ” bartcomposer@gmail.com ” również zaznaczamy pole administrator i klikamy na dole wyślij.

Dodanie płatności dla Twojej kampanii

Możemy to zrobić z poziomu wcześniejszego ekranu przydzielania menadżera, po prostu klikamy w “Płatności” i na dole w “Konfiguracja płatności” tam postępujemy zgodnie z instrukcją

Dodanie metody płatności do Google Ads

Gotowe! 🙂

teraz zostaje abym zaakceptował wysłaną przez Ciebie prośbę menadżera. 

[adinserter block="1"]