Gotowy Szablon Strony Internetowej Dla Firmy

Gotowy Szablon Strony Internetowej Dla Firmy

Autorski gotowy szablon strony internetowej. Szybki, dopracowany i w pełni dostosowany do Twojej firmy.

Tania Strona Internetowa dla Firmy

Jeżeli szukasz dla swojej firmy strony internetowej, która jest szybka, responsywna, pieknie wygląda i jest dopasowana do Twoich usług, to dobrze trafiłeś!

Poza projektowaniem stron internetowych, zajmuję się również tworzeniem autorskich rozwiązań stron dla firm, które nie potrzebują projektowania od “zera” ponieważ wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania i ceną, podczas projektowania stron od zera, wygląd strony jest tworzony na podstawie branży w której firma funkcjonuję aby całość prezentowała profesjonalność i spójność tematyczną.

Czy Gotowy szablon strony jest gorszy od indywidualnego projektu?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie, ponieważ każda moja strona powstała od zera, nie ważne czy zaprojektowana indywidualnie, czy jest ona gotowym rozwiązaniem – i tak zostały stworzone przeze mnie.

Więc od strony technicznej, gotowe rozwiązanie a indywidualne jest porównywalnie szybkie, zoptymalizowane a przede wszystkim aktualne z dzisiejszymi standardami.

Jedyną różnicą jest to, że przy wyborze gotowego rozwiązania większość elementów/sekcji strony nie podlega edycji pod preferencje Klienta. Oznacza to, że treść na stronie jest pisana specjalnie dla Ciebie – Klienta, ale wygląd i umieszczenie sekcji, przycisków na wersji komputerowej czy mobilnej, nie podlega zmianie (chyba, że zamówisz dodatkowe dostosowanie).

Strona internetowa dla Dekarza z USA

Ile kosztuje gotowy szablon strony internetowej?

W dzisiejszych czasach możesz wydać na stronę internetową od 1000 do nawet 50 000 zł. To zależy w głównej mierze od poziomu dostosowania i ilości funkcji, które chcesz na swojej stronie uwzględnić.

Odkryłem jednak, że większość Klientów tak naprawdę chce po prostu świetnie wyglądającej strony internetowej, która odzwierciedla ich działalność generuje wiele potencjalnych klientów poprzez treść i wygląd jaki oferuje. Niepotrzebne są kosztowne i zaawansowane systemy rezerwacji spotkań czy dziesiątki innych systemów.

Proces Tworzenia Twojej Strony Internetowej

Proces tworzenia zaczyna się już na pierwszym kroku – podczas rozmowy z Klientem, dowiaduje się wszystkiego na temat jego firmy i branży. Ponieważ częścią tworzenia stron przeze mnie jest też tworzenie wartościowej treści.

Bez tego Twoja strona prawdopodobnie nie znajdzie się w żadnej zadowalającej pozycji w Google.

Dalej proces wygląda następująco:

 • Przeniesienie wybranego projektu na Twój wcześniej (pomagam w tym) wykupiony serwer, zabezpieczenie certyfikatem SSL i spięcie domeny z hostingiem.

Dostosowanie projektu do Twojej firmy:

 • Ustalenie głównych kolorów strony internetowej.
 • Dobranie lub stworzenie grafik odpowiednich dla Twojej firmy, branży i usług przez Ciebie oferowanych.
 • Stworzenie odpowiednich dla Twojej firmy, branży podstron usługowych.

Po wykonaniu tych czynności przychodzi pora na stworzenie dedykowanej zawartości/treści:

 • sprawdzenie top 5 wyszukiwań Google Twojej konkurencji i połączenie ich najlepszych zalet.
 • Stworzenie pełnych tekstów na stronę główną
 • Stworzenie tekstów dla sekcji/podstrony “O Nas”
 • Stworzenie tekstów i opisów Twoich usług tak aby jak najbardziej zaciekawiły odwiedzających a zarazem pozycjonowały Twoją stronę w wyszukiwarce.

Ostatnią czynnością jest publikacja Twojej strony w Google, aby każdy potencjalny klient mógł znaleźć twoją firmę!

Często zadawane pytania

Oczywiście, każdy klient może poprosić o dodatkowe dostosowanie sekcji, jeżeli chciałby coś innego na stronie co mu się podoba. Jestem też w stanie stworzyć sekcje od zera, jednakże jest to dodatkowo płatne.

Tak, zgłaszając się do mnie “prowadzę za rączkę” podczas zakupu domeny i hostingu. Tworze Twoją stronę od A do Z czyli od hostingu po opublikowanie strony w wyszukiwarce Google aby była gotowa na przyjmowanie odwiedzających.

Oczywiście, każdy gotowy projekt dostosowuje do Twojej firmy, aby szata graficzna odpowiadała Twojej branży. Posiadam milionową bazę zdjęć i grafik stock na Twoje potrzeby. Nie ma też problemu w użyciu zdjęć czy grafik dostarczonych przez Ciebie.

Opłata za wykonanie strony internetowej to jednorazowa zapłata za wszystkie elementy tworzenia strony. Później nic nie musisz płacić, żadnego abonamentu czy dodatkowych opłat. Zostaje jedynie co roczna opłata za hosting bezpośrednio u hostingodawcy.

Praktycznie wszystko co nie powoduje konieczności zmiany wyglądu głównych sekcji, czyli rzeczy które można zmieniać bezpłatnie to: rodzaje czcionek jak i ich wielkość, kolory strony, ikony w menu do kontaktu ( do wybrania z pośród ponad 50 rodzajów – mail, telefon, fax, adres, facebook, instagra, tiktok…) zdjęcia, grafiki…

Przetestuj i sprawdź gotową stronę dla firm

Projekt strony internetowej dla firm został ostatnio zaktualizowany dnia 10.12.2023. Poniżej możesz sprawdzić jak poszczególne sekcje wyglądają
Możesz również sprawdzić jak wygląda gotowa strona, jednego z moich klientów ( strona utrzymywana na serwerach w USA ) kliknij TUTAJ aby sprawdzić

Dlaczego warto wybrać mnie

Twoja strona będzie przygotowana pod urządzenia mobilne. Ponad 60% potencjalnych klientów wchodzi na telefonie, wykorzystaj to!

Ponad 40% wszystkich stron internetowych jest na WordPress. Nie musisz znać się na kodzie aby aktualizować i zmieniać swoją stronę samodzielnie!

W raz z zakończeniem tworzenia Twojej strony, zostajesz jej właścicielem i masz pełne prawa do jej kompletnej modyfikacji. Bez ukrytych kosztów.

Specjalnie dla Twojej strony, posiadam milionową bazę zdjęć i filmów stock. Z odrobiną magii można stworzyć piękny projekt graficzny Twojej strony internetowej.

Do każdej strony dodaję gwarancję na okres 12 miesięcy. Jeżeli na stronie dojdzie do nieoczekiwanego zdarzenia, naprawię błąd w przeciągu 24h.

Chętnie zajmę się administracją Twojej strony, pozycjonowaniem, kampanią reklamową czy samym zainstalowaniem oprogramowania WordPress

Chcesz uzyskać wycenę?

Potrzebujesz strony internetowej?

Twojej strony nie widać w Google?

Bartcomposer@gmail.com

Ostatnie Realizacje

 • Strona Internetowa
 • Pozycjonowanie (1 strona w Google)
 • Logo
 • Strona Internetowa
 • Zaawansowany sklep
 • Logo
 • Strona Internetowa
 • Pozycjonowanie 
 • Logo
5/5

“Odkąd zleciłem modernizację mojej strony dekarskiej, moje biznesowe doświadczenia zdecydowanie się poprawiły. Strona nie tylko prezentuje się teraz znacznie atrakcyjniej, ale również zyskała na treści, co przełożyło się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.”

Sebastian

signature-roofs.com

DLA NOWEGO KLIENTA

-10%

Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj 10% zniżki na tworzenie strony internetowej jako nowy klient!