Darmowy audyt Twojej Strony internetowej.

Sprawdź widoczność swojej strony w google jak i ogólną jej jakość

Wyślij wiadomość, a za darmo wykonam audyt Twojej strony internetowej. Dziennie wykonuję około pięciu audytów stron, najczęstszymi prośbami są strony stworzone 5 a nawet czasem 10 lat temu. Gdzie certyfikat SSL wygasł już kilka lat temu, strona ma brak trybu wyglądu na telefon a jedynym powodem widnienia jej w wyszukiwarce google to długość istnienia. Pomagam firmom w zdobywaniu klientów dzięki dobrze wykonanej stronie internetowej.  Poniżej dokładnie wytłumaczę Ci co sprawdzam podczas audytu.

1. Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy

Dzięki mojej gruntownej analizie dowiesz się, które elementy Twojej strony internetowej działają znakomicie, a które wymagają usprawnienia. Wprowadzenie rekomendowanych poprawek przyczyni się do podniesienia pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google, zwiększenia ruchu oraz pozyskania większej liczby klientów.

 

Mam świadomość, że większość moich klientów nie zna się i nie rozumie branżowych pojęć, więc każde wnioski i sugestie opisuję prostym językiem.

Projektowanie stron internetowych - mały biznes

2. Ręczne sprawdzanie jakości strony

Oprócz SEO, ręcznie sprawdzam stan waszej strony – tego żaden program czy narzędzie za Ciebie czy mnie dobrze nie zrobi. Sprawdzając waszą stronę w pierwszej kolejności patrzę na najważniejsze rzeczy, takie jak :

 

  • Ważność certyfikatu SSL
  • Pliki cookies, jak i łatwy dostęp do polityki prywatności i jej aktualność.
  • Tryb responsywny – wygląd na urządzenia mobilne
  • motyw, styl wykonania strony zgodny z dzisiejszymi standardami
  • UX strony – jakość poruszania się i dostępności do Twoich usług.

 

Sprawdzam również, czy można coś poprawić, dodać czy rozwinąć jakaś rzecz. Jak podstronę z Twoimi usługami, statycznie 70%  podstron z usługami czy ofertami można rozwijać aby wspinały się w pozycji google.

3. SEO - optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Skrót SEO oznacza Search Engine Optimization, czyli optymalizację dla wyszukiwarek internetowych. Waszą stronę sprawdzam za pomocą narzędzi dostępnych prosto od google jak i wyniki wymagające poprawy interpretuje i lokalizuję na waszej stronie. Dodatkowo ręcznie sprawdzam plik XML mapy waszej strony gdzie sprawdzam ilość artykułów ofert czy podstron, ich jakość czy tytuły jak i meta opisy. Wszystko to składa się na końcową pozycje w google.

Pozycjonowanie SEO
https://bartcomposer.pl/wp-content/plugins/phastpress/phast.php/c2VydmljZT1pbWFnZXMmc3JjPWh0dHBzJTNBJTJGJTJGYmFydGNvbXBvc2VyLnBsJTJGd3AtY29udGVudCUyRnVwbG9hZHMlMkYyMDIzJTJGMDQlMkZzdGF0eXN0eWtpMi5wbmcmY2FjaGVNYXJrZXI9MTY4MDQ0NDM1Ni0yMTM1NTcmdG9rZW49NDYwOTVkNjRmMDk3ZDMxYw.q.png

4. Dlaczego warto skorzystać z audytu?

Napisz do mnie i za darmo dowiedź się co możemy zmienić aby